• Araç Muayene İstasyonları
  • Güven verir. Değer katar.

*Tüvtürk İş Ortağıdır.
Araç Muayene Randevusu Alın, Güncelleyin ya da İptal Edin.
Takvim Mobil. Tüvtürk Araç MuayeneÜCRETSİZ RANDEVU
Takvim Mobil. Tüvtürk Araç MuayeneÜCRETSİZ RANDEVU
Randevu almak, güncellemek ve iptal etmek için plakanızı girin ve ilinizi seçerek devam edin Tüm bu işlemler için plakanızı girin ve ilinizi seçerek devam edin.
Ruhsat Örneği. Tüvtürk Araç MuayeneRuhsat Örneği Tablet. Tüvtürk Araç MuayeneRuhsat Örneği Mobil. Tüvtürk Araç Muayene
Hatalı Palaka Girdiniz. Tüvtürk Araç MuayeneLütfen Plaka Giriniz.
SON DUYURULAR
newsContentBottom

TÜVTÜRK’TEN ÖNEMLİ DUYURU!

17.03.2020Kamuoyunun dikkatine,

KOYUNCU Araç Muayene İstasyonları olarak çalışanlarımızın ve toplumumuzun sağlığını korumayı öncelikli olarak görüyoruz. Yeni tip Koronavirüs (Kovid-19) salgınının yayılmasını önlemek ve toplum sağlığını korumaya yönelik olarak, halihazırda T.C Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenen ve tüm istasyonlarımızda uygulanan önlemlere ek olarak Türkiye genelindeki tüm istasyonlarımızda gerekli tüm tedbirleri almış bulunmaktayız.

Öncelikle şunu belirtmek isteriz ki istasyonlarımız uluslararası standartlar göz önüne alınarak uzman ekipler tarafından düzenli aralıklarla dezenfekte edilmekte ve gün boyu havalandırılmaktadır. Bu kapsamda idari bölümler, bekleme alanları, ibadethaneler, tuvaletler, kafeterya alanlarında günlük olarak sterilizasyon yapılmaktadır.

Bunlara ek olarak istasyonlarımızda mikrop kırıcı UV sterilizasyon cihazlarının kurulumlarına başlanmıştır. Bu cihazlarla tüm istasyonlarımızın müşteri kabul alanları her akşam sterilize edilmiş olarak bir sonraki güne hazırlanmış olacaktır.

Çalışanlarımıza kişisel koruyucu ekipmanlar (maske, eldiven, el dezenfektanı, kolonya vb.) tedarik edilmiş olup, her muayeneden önce ve sonra, Araç Muayene Teknisyenlerimiz ellerini dezenfekte etmekte ve her bir araç için ayrı koltuk kılıfları kullanmaktadırlar. Yola Elverişlilik Muayeneleri için özel koruyucu malzemeler temin edilerek istasyonlarımıza gönderilmiştir.

Ayrıca Müşteri Kabul Alanlarımız başta olmak üzere istasyondaki tüm çalışma alanlarında  müşterilerimizin kullanımına yönelik kolonya ve dezenfektan temin edilmiştir. Personelimiz kişisel hijyen konusunda sürekli bilgilendirilmektedir.

Müşterilerimizin istasyonlarımızda 1 metrelik sosyal mesafeyi koruyabilmeleri için müşteri kabul alanlarımızda banko ile bekleme sırası arasına güvenlik şeridi oluşturulmuştur. Ek olarak bankolardaki camlar yükseltilerek minimum temas sağlanması hedeflenmiştir.

Kalabalık oluşumunu engellemek adına müşteri kabul alanlarımızda aynı anda sadece sırası gelen müşterilerimize hizmet vermeye başlamış bulunmaktayız. Bu konuda istasyon görevlilerince yapılan yönlendirmenin takip edilmesini rica ederiz.

Hamile, sağlık sorunu olan ve yurt dışı seyahate giden personellerimize idari izin verilmiştir.

Sağlıklı günler dileriz.

Saygılarımızla
KOYUNCU Araç Muayene İstasyonları

DuyuruDoit Ajans