• Araç Muayene İstasyonları
  • Güven verir. Değer katar.

*Tüvtürk İş Ortağıdır.
Araç Muayene Randevusu Alın, Güncelleyin ya da İptal Edin.
Takvim Mobil. Tüvtürk Araç MuayeneÜCRETSİZ RANDEVU
Takvim Mobil. Tüvtürk Araç MuayeneÜCRETSİZ RANDEVU
Randevu almak, güncellemek ve iptal etmek için plakanızı girin ve ilinizi seçerek devam edin Tüm bu işlemler için plakanızı girin ve ilinizi seçerek devam edin.
Ruhsat Örneği. Tüvtürk Araç MuayeneRuhsat Örneği Tablet. Tüvtürk Araç MuayeneRuhsat Örneği Mobil. Tüvtürk Araç Muayene
Hatalı Palaka Girdiniz. Tüvtürk Araç MuayeneLütfen Plaka Giriniz.
SON DUYURULAR
newsContentBottom

Hakkımızda


Koyuncu Grup bünyesinde faaliyetlerini sürdüren KYC Taşıt Muayene İstasyonları Yapım ve İşletim A.Ş.; 9 ilde 21 adet sabit, 11 adet mobil araç muayene istasyonu ile TÜVTÜRK’ün en büyük iş ortağıdır.

Koyuncu Grup Hakkında;

Temelleri 1966 yılında Refik Koyuncu tarafından atılan Koyuncu Grup; Akaryakıt, Otomotiv, Taşıt Muayene, Enerji, Tuz Üretimi ve Savunma Sanayi alanlarında 700’den fazla çalışanı ve 550 milyon TL’nin üzerindeki faaliyet geliri ile varlığını başarılı bir şekilde sürdürmektedir.

Otomotiv sektöründe Fiat bayiliği ile Konya ili marka liderliğini yıllardır elinde bulundurmaktadır. 2019 yılı başında Jeep ve Alfa Romeo satış showroomu hizmete açılmış olup bu markaların yanı sıra Chrysler, Lancia ve Dodge markalarının da servis hizmetleri verilmektedir. Ayrıca ikinci el satış, filo ve bireysel kiralama gibi hizmetler de sunulmaktadır.

Tuz Gölü’ndeki modern üretim tesisleriyle Türkiye’nin en büyük tuz üreticisi konumunda olan Koyuncu Grup Türkiye tuz ihracatının %50’sini tek başına gerçekleştirmektedir. Bursa’da bulunan likit tuz tesisinde tekstil sektörüne yönelik yüksek kalite rafine sıvı tuz üretilmektedir.

Konya ve Nevşehir’de bulunan 18.5 MWp kurulu güce sahip olan 18 adet güneş enerjisi santrali ile çevre dostu elektrik üretimi gerçekleştirmektedir.

Shell ve Qplus markaları ile, Konya il merkezi ve Sarayönü ilçesinde toplam 5 adet akaryakıt istasyonu işleten Koyuncu Grup, bu alanda Konya il marka liderliğini de sürdürmektedir.

Faaliyet alanlarına son olarak savunma sanayini ekleyen Koyuncu Grup, Aselsan ortaklığında Konya’da gerçekleştirilecek savunma sanayi yatırımın en büyük özel sektör ortağı konumundadır.

 Doit Ajans